.
Unoduo.cz

Velká vánoční sada

 
Dostupnost Zvolte variantu Ihned Skladem
Varianta
225 Kč 1 270 Kč od 225 Kč    
Kategorie Zvýhodněné sady
 

Sada obsahuje:

  • Vánoční karty

vanocni karty

Celkem 24 karet s popisem tradičních českých Vánoc. Dozvíte se, jak se dříve prožívály adventní dny, odkud pochází tradice zdobení stromečku, kdo byl Mikuláš, jaká jsou tradiční jídla, kdo vyrobil první vánoční pohlednice, jaké dárky by se neměly darovat, kdo v Česku zavedl tradici zavěšování jmelí, co by se nemělo dělat na Silvestra nebo jaké pověry se váží k Novému roku.
Karty můžete umístit do adventního kalendáře.

  • Vánoční bojovka

bojovka vánoce

Hra obsahuje 20 karet s obrázky, kdy na druhé straně jsou otázky či úkoly. Písmeno u správné odpovědi děti doplní do šifrovací kartičky a na konci vyluští tajenku.

  • Vánoce ve světe

vanoce ve svete

Santa, Děda Mráz, Joulupukki, Sinterklaas, Father Christmas, Tři králové, svatý Vasil či Jultomte.
Ti všichni o Vánocích nadělují dětem dárky. Zjistěte z jaké země jsou.
Aktivita obsahuje 15 karet velikosti menší A5. Karty jsou doplněny tématickými obrázky a přáním "Veselé Vánoce" v jazyce dané země.

  • Pracovní listy

pracovni listy

Celkem 24 černobílých pracovních listů pro předškoláky a 24 černobílých pracovních listů pro malé školáky. Vybere si každý! Do adventního kalendáře či jen ke zkrácení dlouhé chvíle při čekání na Ježíška.

  • Postřeh!

postřehovka

Postřehová hra obsahující 31 karet. Na každé kartě je šest obrázků a vždy dvě karty mají jeden obrázek společný. Cílem je obrázek co nejrychleji najít a pojmenovat.

  • Stínový betlém

stinovy betlem

Pouze ve verzi PDF. 
Stínová předloha betlému ve velikosti A3. Na přiřazení jsou Marie, Josef, Ježíšek v jesličkách, osel, kráva, pastýř a ovečky, kometa a Tři králové se svými dary.

 

Nezapomeňte si zdarma stáhnout obrázkové vánoční recepty!

VÁNOČNÍ RECEPTY

 

Polotovar obsahuje 14 jednostranných listů a 17 oboustranných listů A4 zalaminovaných ve fólii o síle 125 mic a 48 listů A4 vytištěných na papír o gramáži 160 g/m². Neobsahuje stínový betlém.