Tematicke sady

11 položek celkem
ZVÍŘATA SVĚTA
95 Kč

Hrátky se zvířátky, která děti znají ze zoo. Naučná a hravá zábava v jednom!

1074
DOPRAVNÍ AKTIVITY
90 Kč

Hravé seznámení s dopravními prostředky. Díky aktivitám si děti nejen rozšíří slovní zásobu, ale také procvičí barvy, paměť, logické myšlení a zrakové vnímání.

926
HMYZI AKTIVITY
90 Kč

Naučné hrátky s hmyzem, který děti běžně můžou potkat při procházce v přírodě. Nedivte se, až vám příště poví jak se jmenuje ten brouček co právě leze v trávě.

999
JARNÍ AKTIVITY
90 Kč

Soubor aktivit s tématem jara rozvíjející slovní zásobu díky názorným ilustracím. Procvičte s dětmi barvy, paměť, postřeh i zrakové vnímání a jemnou motoriku.

966
LETNÍ AKTIVITY
90 Kč

Soubor 10 her a aktivit pro malé děti s obrázky typickými pro letní období. Zahrajte si spolu loto, postřehovku, bingo či pexeso a poskládejte správně barevné kopečky zmrzlin.

1014
podzimní aktivity mini
90 Kč

Podzimní hry a aktivity pro malé školkáčky. Zábavnou formou si děti rozšíří slovní zásobu a procvičí různé dovednosti.

1062
Pohádkové postavy - aktivity pro děti
95 Kč

Zábavné aktivity, které děti seznámí s různými pohádkovými bytostmi a zároveň procvičí paměť, znalost barev, postřeh, logické myšlení či zrakové vnímání.

869
Vánoční sada PDF aktivit pro děti 2-4 roky
145 Kč

Naplňte adventní kalendář smysluplnými aktivitami s vánočním motivem, které děti do Štědreho dne nejen zabaví, ale zároveň i rozvíjí jejich dovednosti.

845
VELIKONOČNÍ HRY A AKTIVITY
90 Kč

Sada aktivit pro nejmenší s ilustracemi, které se vztahují k období Velikonoc. Aktivity hravou formou rozvíjí schopnosti dětí.

963
zimní aktivity
90 Kč

Zimní hry a aktivity pro malé školkáčky. Přes 30 stran zimní zábavy, která zároveň nenápadně procvičí paměť, postřeh, zrakové vnímání či logické myšlení.

905
ZVÍŘATA NA STATKU
95 Kč

Aktivity pro děti ideální pro první seznámení s domácími zvířaty, které zároveň hravou formou rozvíjí jejich dovednosti.

938