Tematické sady

11 položek celkem
Hry a aktivity pro dětise zvířaty ze zoo
95 Kč

Hrátky se zvířátky, která děti znají ze zoo. Naučná a hravá zábava v jednom!

1074
DOPRAVNÍ AKTIVITY
90 Kč

Hravé seznámení s dopravními prostředky. Díky aktivitám si děti nejen rozšíří slovní zásobu, ale také procvičí barvy, paměť, logické myšlení a zrakové vnímání.

926
hmyzí hry a aktivity pro děti
90 Kč

Naučné hrátky s hmyzem, který děti běžně můžou potkat při procházce v přírodě. Nedivte se, až vám příště poví jak se jmenuje ten brouček co právě leze v trávě.

999
jarní aktivity pro nejmenší
90 Kč

Soubor aktivit s tématem jara rozvíjející slovní zásobu díky názorným ilustracím. Procvičte s dětmi barvy, paměť, postřeh i zrakové vnímání a jemnou motoriku.

966
letní aktivity pro malé děti
90 Kč

Soubor 10 her a aktivit pro malé děti s obrázky typickými pro letní období. Zahrajte si spolu loto, postřehovku, bingo či pexeso a poskládejte správně barevné kopečky zmrzlin.

1014
podzimní aktivity mini
90 Kč

Podzimní hry a aktivity pro malé školkáčky. Zábavnou formou si děti rozšíří slovní zásobu a procvičí různé dovednosti.

1062
Pohádkové postavy - aktivity pro děti
95 Kč

Zábavné aktivity, které děti seznámí s různými pohádkovými bytostmi a zároveň procvičí paměť, znalost barev, postřeh, logické myšlení či zrakové vnímání.

869
Vánoční sada PDF aktivit pro děti 2-4 roky
145 Kč

Naplňte adventní kalendář smysluplnými aktivitami s vánočním motivem, které děti do Štědreho dne nejen zabaví, ale zároveň i rozvíjí jejich dovednosti.

845
velikonoční hry a aktivity pro děti
90 Kč

Sada aktivit pro nejmenší s ilustracemi, které se vztahují k období Velikonoc. Aktivity hravou formou rozvíjí schopnosti dětí.

963
zimní aktivity pro děti v mš
90 Kč

Zimní hry a aktivity pro malé školkáčky. Přes 30 stran zimní zábavy, která zároveň nenápadně procvičí paměť, postřeh, zrakové vnímání či logické myšlení.

905
Zvířata na statku hry a aktivity pro děti
95 Kč

Aktivity pro děti ideální pro první seznámení s domácími zvířaty, které zároveň hravou formou rozvíjí jejich dovednosti.

938