Svátky v roce

Představte dětem, které svátky v průběhu roku slavíme a díky názorným obrázkům si spolu povídejte, jaké tradice a zvyky se o jednotlivých svátcích dodržují.
Připravte dětem aktivity do adventního kalendáře, zahrajte si hry s postavami z masopustu nebo spolu vyplňte velikonoční pracovní listy.

14 položek celkem
Advent pracovní listy pro předškoláky
50 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky zaměřené na vánoční tradice. Dají se vložit do adventního kalendáře a každý den si tak děti mohou vybrat jeden a vyplnit ho.

1458
sada aktivit čarodějnice předškolák
95 Kč

Hry a aktivity s oblíbenými pomůckami a zvířaty každé čarodějnice. Děti si hravou formou procvičí paměť, zrakové i sluchové vnímání, předmatematické představy či barvy.

1640
velikonocni obrazkove karty
45 Kč

Obrázkové karty se symboly postního období a Velikonoc ve velikosti A4 včetně přehledu všech obrázků. Celkem 30 demonstračních karet.

1568
VANOCNA SADA 4 6 LET
175 Kč

Hry a aktivity pro předškoláky s vánoční tematikou. Ideální do adventního kalendáře! Každý prosincový den jedna smysluplná aktivita!

839
Čarodějnice - Postřehová hra pro děti
40 Kč

Čarodějnická postřehová hra, kterou s přehledem zvládnou i menší děti.

1643
Velikonoční pracovní listy pro předškoláky
40 Kč

Velikonoční pracovní listy pro předškoláky, které rozvíjí grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy či logické myšlení. 

1598
Vánoce hra pro děti na postřeh
50 Kč

Postřehová hra s vánočním motivem. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

147
AKTIVITY MASOPUST
110 Kč

Laufr, hejtman i slaměný mají pro děti připraveno 11 her a aktivit s masopustním tématem, které zaujmou každého předškoláka. Mrkněte na ně v detailu produktu!

1177
Symboly Vánoc - Hra pro děti
30 Kč

Aktivita, při které si děti musí zapamatovat sadu obrázků zobrazující vánoční symboly a poté vyjmenovat, které obrázky na jednotlivých kartách chybí.

545
adventni aktivitya
40 Kč

Úkoly pro předškoláky s vánoční a zimní tematikou. Ideální do adventního kalendáře. Zkraťte dětem čekání na Ježíška! Jen vytisknete a zábava na každý prosincový den je zajištěna.

 

707
Velikonoce - Hra pro děti procvičující paměť
30 Kč

Symboly velikonočního období v paměťové hře, ve které mají děti za úkol zapamatovat si různé sady obrázků.

315
předškolák aktivity mikuláš
60 Kč

Mikuláš, čert a anděl jako hlavní představitelé hravých aktivit pro školkové děti. Roztřídí děti správně všechny věci k jednotlivým postavám?

1452
vanocni bingo
30 Kč

Zaškrtávací obrázková hra s vánočním motivem. Celkem 20 obrázků a 6 herních tabulek. Vyhrává ten, kdo vyškrtá celou řadu, sloupec či úhlopříčku.

863
VELIKONOČNÍ AKTIVITY
110 Kč

Velikonoční hry a aktivity s velikonočním motivem. Procvičte s předškoláky hravou formou grafomotoriku, předmatematické představy, zrakové i sluchové vnímání či logické myšlení.

975