Akce 2+1 ZDARMA na všechny stezky a bojovky!

Svátky v roce

Představte dětem, které svátky v průběhu roku slavíme a díky názorným obrázkům si spolu povídejte, jaké tradice a zvyky se o jednotlivých svátcích dodržují.
Připravte dětem aktivity do adventního kalendáře, zahrajte si hry s postavami z masopustu nebo spolu vyplňte velikonoční pracovní listy.

16 položek celkem

Cena

50185
150185

Druh aktivity

Téma

Položek k zobrazení: 16
Advent pracovní listy pro předškoláky
65 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky zaměřené na vánoční tradice. Dají se vložit do adventního kalendáře a každý den si tak děti mohou vybrat jeden a vyplnit ho.

1458
sada aktivit čarodějnice předškolák
115 Kč

Hry a aktivity s oblíbenými pomůckami a zvířaty každé čarodějnice. Děti si hravou formou procvičí paměť, zrakové i sluchové vnímání, předmatematické představy či barvy.

  • 10 poutavých her a aktivit
  • zábavný rozvoj předškolních dovedností
  • mrkněte i na tematickou bojovku
1640
velikonoční obrázkové karty
65 Kč

Obrázkové karty se symboly postního období a Velikonoc ve velikosti A4 včetně přehledu všech obrázků. Celkem 30 demonstračních karet.

1568
VANOCNA SADA 4 6 LET
185 Kč

Hry a aktivity pro předškoláky s vánoční tématikou. Ideální do adventního kalendáře! Každý prosincový den jedna smysluplná aktivita!

  • 24 aktivit do adventního kalendáře
  • pro děti ve věku 4-6 let
  • hravé rozvíjení dětských dovedností
839
Čarodějnice - Postřehová hra pro děti
50 Kč

Čarodějnická postřehová hra, kterou s přehledem zvládnou i menší děti.

1643
Velikonoční pracovní listy pro předškoláky
60 Kč

Velikonoční pracovní listy pro předškoláky, které rozvíjí grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy či logické myšlení. 

1598
vanocni symboly hra pro deti
55 Kč

Postřehová hra s vánočním motivem. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

147
masopustní aktivity a hry pro předškoláky
120 Kč

Laufr, hejtman i slaměný mají pro děti připraveno 11 her a aktivit s masopustním tématem, které zaujmou každého předškoláka. Mrkněte na ně v detailu produktu!

1177
vanoce co chybi hra pro deti
50 Kč

Aktivita, při které si děti musí zapamatovat sadu obrázků zobrazující vánoční symboly a poté vyjmenovat, které obrázky na jednotlivých kartách chybí.

545
adventni aktivity
60 Kč

Úkoly pro předškoláky s vánoční a zimní tematikou. Ideální do adventního kalendáře. Zkraťte dětem čekání na Ježíška! Jen vytisknete a zábava na každý prosincový den je zajištěna.

 

707
Velikonoce - Hra pro děti procvičující paměť
50 Kč

Symboly velikonočního období v paměťové hře, ve které mají děti za úkol zapamatovat si různé sady obrázků.

315
vanoce demonstracni obrazkove karty pro deti
65 Kč

Demonstrační obrázkové karty se symboly Vánoc ve velikosti A4 včetně přehledu všech obrázků. Celkem 30 demonstračních karet.

1804
halloween aktivity pro predskolaky
110 Kč

Zábavné i naučné aktivity se strašidly a halloweenskými symboly. Upír, zombie, vlkodlak či mumie už čekají s úkoly! Celkem 9 aktivit pro předškolní děti.

1709
předškolák aktivity mikuláš
90 Kč

Mikuláš, čert a anděl jako hlavní představitelé hravých aktivit pro školkové děti. Roztřídí děti správně všechny věci k jednotlivým postavám?

1452
vanocni obrazkove bingo pro deti
50 Kč

Zaškrtávací obrázková hra s vánočním motivem. Celkem 20 obrázků a 6 herních tabulek. Vyhrává ten, kdo vyškrtá celou řadu, sloupec či úhlopříčku.

863
VELIKONOČNÍ AKTIVITY PRO PŘEDŠKOLÁKY
125 Kč

Velikonoční hry a aktivity s velikonočním motivem. Procvičte s předškoláky hravou formou grafomotoriku, předmatematické představy, zrakové i sluchové vnímání či logické myšlení.

975