Svátky v roce

Představte dětem, které svátky v průběhu roku slavíme a díky názorným obrázkům si spolu povídejte, jaké tradice a zvyky se o jednotlivých svátcích dodržují.
Připravte dětem aktivity do adventního kalendáře, zahrajte si hry s postavami z masopustu nebo spolu vyplňte velikonoční pracovní listy.

15 položek celkem

Cena

40175
140175

Druh aktivity

Téma

Položek k zobrazení: 15
Advent pracovní listy pro předškoláky
55 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky zaměřené na vánoční tradice. Dají se vložit do adventního kalendáře a každý den si tak děti mohou vybrat jeden a vyplnit ho.

1458
sada aktivit čarodějnice předškolák
95 Kč

Hry a aktivity s oblíbenými pomůckami a zvířaty každé čarodějnice. Děti si hravou formou procvičí paměť, zrakové i sluchové vnímání, předmatematické představy či barvy.

  • 10 poutavých her a aktivit
  • zábavný rozvoj předškolních dovedností
  • mrkněte i na tematickou bojovku
1640
velikonoční obrázkové karty
55 Kč

Obrázkové karty se symboly postního období a Velikonoc ve velikosti A4 včetně přehledu všech obrázků. Celkem 30 demonstračních karet.

1568
VANOCNA SADA 4 6 LET
175 Kč

Hry a aktivity pro předškoláky s vánoční tématikou. Ideální do adventního kalendáře! Každý prosincový den jedna smysluplná aktivita!

  • 24 aktivit do adventního kalendáře
  • pro děti ve věku 4-6 let
  • hravé rozvíjení dětských dovedností
839
Čarodějnice - Postřehová hra pro děti
40 Kč

Čarodějnická postřehová hra, kterou s přehledem zvládnou i menší děti.

1643
Velikonoční pracovní listy pro předškoláky
55 Kč

Velikonoční pracovní listy pro předškoláky, které rozvíjí grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy či logické myšlení. 

1598
Vánoce hra pro děti na postřeh
50 Kč

Postřehová hra s vánočním motivem. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

147
masopustní aktivity a hry pro předškoláky
110 Kč

Laufr, hejtman i slaměný mají pro děti připraveno 11 her a aktivit s masopustním tématem, které zaujmou každého předškoláka. Mrkněte na ně v detailu produktu!

1177
vanoce co chybi hra pro deti
40 Kč

Aktivita, při které si děti musí zapamatovat sadu obrázků zobrazující vánoční symboly a poté vyjmenovat, které obrázky na jednotlivých kartách chybí.

545
adventni aktivitya
50 Kč

Úkoly pro předškoláky s vánoční a zimní tematikou. Ideální do adventního kalendáře. Zkraťte dětem čekání na Ježíška! Jen vytisknete a zábava na každý prosincový den je zajištěna.

 

707
Velikonoce - Hra pro děti procvičující paměť
40 Kč

Symboly velikonočního období v paměťové hře, ve které mají děti za úkol zapamatovat si různé sady obrázků.

315
halloween aktivity pro predskolaky
95 Kč

Zábavné i naučné aktivity se strašidly a halloweenskými symboly. Upír, zombie, vlkodlak či mumie už čekají s úkoly! Celkem 9 aktivit pro předškolní děti.

1709
předškolák aktivity mikuláš
80 Kč

Mikuláš, čert a anděl jako hlavní představitelé hravých aktivit pro školkové děti. Roztřídí děti správně všechny věci k jednotlivým postavám?

1452
vanocni bingo
40 Kč

Zaškrtávací obrázková hra s vánočním motivem. Celkem 20 obrázků a 6 herních tabulek. Vyhrává ten, kdo vyškrtá celou řadu, sloupec či úhlopříčku.

863
VELIKONOČNÍ AKTIVITY PRO PŘEDŠKOLÁKY
110 Kč

Velikonoční hry a aktivity s velikonočním motivem. Procvičte s předškoláky hravou formou grafomotoriku, předmatematické představy, zrakové i sluchové vnímání či logické myšlení.

975