Živočichové

25 položek celkem

Cena

40125
140125

Věk

Druh aktivity

Položek k zobrazení: 25
Kde bydlí zvířátka?
40 Kč

Přehledové karty s obydlím různých živočichů využitelné i jako pexeso a hra bingo, při které děti zaškrtávají obydlí vylosovaných zvířat.

674
karty biomy
95 Kč

Naučné karty o základních biomech světa, díky kterým děti zjistí, jak se odlišují a která zvířata v nich žijí. Sami si také vyzkouší roztřídit 36 zvířat do jednotlivých biomů.

405
Biomy - Kolíčkování pro děti
50 Kč

Aktivita, jejímž cílem je označit biom, ve kterém žije vyobrazené zvíře na kartě. Součástí je i karta se správným řešením a přehledem jednotlivých biomů.

812
Bojovka pro děti - Mláďata zvířat
55 Kč

Poznávačka mláďat různých zvířat. Karty můžete rozmístit po místnosti nebo v přírodě vytvořit trasu. Děti poté určují, ke kterému zvířeti patří mládě na kartě.

1294
Dělení živočichů
Nejprodávanější
110 Kč

Seznamte děti s jednotlivými skupinami živočichů, čím se odlišují, jak se dále dělí a jaké mají zástupce. Díky této aktivitě se děti naučí rozpoznávat jednotlivé živočichy a zařazovat je do skupin.

  • 72 barevně rozlišených karet s obrázky zvířat
  • přehledové karty
  • třídící tabulka zdarma ke stažení ⬇️
635
naučné domino hmyz
50 Kč

Poznejte s dětmi nejrůznější brouky, motýli a ostatní hmyz. Nebojte, přehledová karta s názvy jednotlivého hmyzu je také součástí materiálu.

788
hospodářská zvířata třídění samec samice mládě
55 Kč

Procvičte s dětmi zvířecí rodiny hospodářských zvířat. Obrázky samce, samice a mláděte 9 zvířat včetně popisků s jejich názvem.

725
Pracovní listy zvířata na statku
55 Kč

Pracovní listy pro malé školáky tematicky zaměřené na domácí zvířata. Hravě procvičí čtení a počítání i znalost zvířecích rodin.

1195
podmořské aktivity pro děti
80 Kč

Plejtvák, mečoun nebo narval. Prozkoumejte s dětmi podmořské živočichy! Dozvíte se zajímavé informace a děti si procvičí čtení a počítání.

1315
Double Hmyz
50 Kč

Postřehová hra tematicky zaměřená na hmyz. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

791
Život v moři - Postřehová hra pro děti double
50 Kč

Postřehová hra s mořskými živočichy. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

531
Ptáci - postřehová hra pro děti
50 Kč

Postřehová hra s ptáky žijícími v Česku. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

525
ptaci bingo
40 Kč

Celkem 20 kartiček s ptáčky a 6 herních tabulek. Kdo bude mít první vyškrtanou celou řadu nebo sloupec?

659
stezka zvířata na statku
95 Kč

Venkovní stezka pro děti s různými verzemi tajenky či možností vytvořit si vlastní. Tematicky zaměřená na zvířata ze statku, jejich mláďata, užitek, obydlí či potravu.

1020
stopy zvířat bojovka pro děti
60 Kč

Nedaří se vám s dětmi najít stopy zvířátek? Nevadí, připravte jim tuto bojovku, ve které budou určovat stopy 11 zvířát. A jako bonus si vyluští tajenku!

1468
světový den včel aktivity pro děti
Nejprodávanější
80 Kč

Aktivity, díky kterým děti poznají, které včely žijí v úlu a jaké mají funkce. Zjistí, jak se včela vyvíjí a jaké má části těla. Součástí je také přehled pomůcek využívaných včelařem a obrázkový příběh vzniku medu.

1652
zvířata v zimě
Nejprodávanější
80 Kč

Co dělají zvířata v zimě? Kam odlétají někteří ptáci? Prospí medvěd celou zimu? Jak se zvířata na chladnější období připravují? Co se děje při hibernaci? To a další zajímavosti se děti dozví s touto aktivitou.

  • informační karty o 32 zvířatech
  • třídění zvířat do 4 skupin
  • stopovací pexeso
875
naučné hry a aktivity pro děti s obrázky domácích zvířat
120 Kč

Přehledové karty o zvířatech ze statku i hry a aktivity pro malé školáky. Ukažte dětem zvířecí rodinky!

947
ZVÍŘATA SVĚTA
Nejprodávanější
125 Kč

Cestujeme za zvířátky! Nechte děti zjistit, zda zebra žije v Asii či v Africe. Jak vypadá tapír nebo kapybara. A že klokan není jediné zvíře pocházející z Austrálie.

57
zvířata světa hry a aktivity školák
120 Kč

Čtení a počítání hravou formou se zvířaty z celého světa. Děti navíc poznají typická zvířata jednotlivých kontinentů.

1089
Bojovka pro děti se zvířaty
Nejprodávanější
85 Kč

Vyberte si z několika variant tajenky či si vymyslete vlastní. Bojovka se zvířátky obsahuje 28 karet vždy se správnou odpovědí označenou jiným písmenem. Můžete tedy hrát jen s vybranými kartami.

1026
Nahoru
Další produkty