Pohádky

Aktivity pro děti s pohádkovými postavami z klasických českých pohádek, které podporují rozvoj čtení, psaní a vypravování.
Ověřte, jak děti znají známé pohádky díky naší bojovce či stezce nebo využijte pohádkové dvojice na hravé dělení skupiny dětí.

6 položek celkem
Pohádková bojovka
Nejprodávanější
80 Kč

Postavy z pohádek mají pro děti připravené zapeklité otázky či úkoly. Podaří se dětem vše správně zodpovědět a vyluštit tajenku?

  • jednoduchá příprava
  • 15 karet pohádkových postav
  • obrázková tajenka
993
Pohádkové postavy - Karetní hra Já mám, kdo má?
55 Kč

Smolíček, vodník, princezna, ježibaba anebo vlk. Ponořte se do pohádkového světa a zahrajte si s dětmi rychlou karetní hru s ilustracemi postav ze známých pohádek.

1288
Pohádková stezka
Nejprodávanější
75 Kč

Venkovní stezka pro děti, během které poznávají pohádky podle známých výroků. Nechybí ani závěrečné luštění obrázkové tajenky!

1246
Pohádková abeceda
65 Kč

Karty s písmeny české abecedy, kdy každé písmeno symbolizuje pohádková postava. Využijete jako výzdobu či menší demonstrační karty.

1038
Pohádkové domino
45 Kč

Hra obsahuje 30 karet, kdy na levé části je název pohádky s tematickým obrázkem, na pravé části je výrok z jiné pohádky. Cílem je spojit první a poslední kartu.

896
Pohádkové dvojice
45 Kč

Kartičky na rozdělení skupiny dětí do dvojic. Každá karta obsahuje pohádkovou postavu a v pravém horním rámečku vhodného partnera do dvojice.

1357