Pohádky

Aktivity pro děti s pohádkovými postavami z klasických českých pohádek, které podporují rozvoj čtení, psaní a vypravování.
Ověřte, jak děti znají známé pohádky díky naší bojovce či stezce nebo využijte pohádkové dvojice na hravé dělení skupiny dětí.

6 položek celkem

Cena

5090
15090

Věk

Druh aktivity

Položek k zobrazení: 6
Pohádková bojovka
Nejprodávanější
90 Kč

Postavy z pohádek mají pro děti připravené zapeklité otázky či úkoly. Podaří se dětem vše správně zodpovědět a vyluštit tajenku?

  • jednoduchá příprava
  • 15 karet pohádkových postav
  • obrázková tajenka
993
Pohádkové postavy - Karetní hra Já mám, kdo má?
80 Kč

Smolíček, vodník, princezna, ježibaba anebo vlk. Ponořte se do pohádkového světa a zahrajte si s dětmi rychlou karetní hru s ilustracemi postav ze známých pohádek.

1288
Pohádková stezka
Nejprodávanější
85 Kč

Venkovní stezka pro děti, během které poznávají pohádky podle známých výroků. Nechybí ani závěrečné luštění obrázkové tajenky!

  • 14 listů s úryvky z klasických českých pohádek
  • tematická ilustrace ke každé pohádce
  • rychlá a jednoduchá příprava
1246
Pohádková abeceda
70 Kč

Karty s písmeny české abecedy, kdy každé písmeno symbolizuje pohádková postava. Využijete jako výzdobu či menší demonstrační karty.

1038
Pohádkové domino
60 Kč

Hra obsahuje 30 karet, kdy na levé části je název pohádky s tematickým obrázkem, na pravé části je výrok z jiné pohádky. Cílem je spojit první a poslední kartu.

896
Pohádkové dvojice
50 Kč

Kartičky na rozdělení skupiny dětí do dvojic. Každá karta obsahuje pohádkovou postavu a v pravém horním rámečku vhodného partnera do dvojice.

1357