Akce 2+1 ZDARMA na všechny stezky a bojovky!

Česká republika

Procvičte s dětmi hravě získané informace o České republice, které mají z hodin vlastivědy.
Kraje a jejich povrch, vodstvo, města či významné kulturní a přírodní památky můžou lépe prozkoumat díky našim informačním kartám či obrázkové mapě
Nebo sbalte batůžek a vydejte se rozkrýt tajemství Pražského hradu.

13 položek celkem

Cena

50195
150195

Věk

Druh aktivity

Položek k zobrazení: 13
Kraje ČR
Nejprodávanější
155 Kč

Prozkoumejte s dětmi Českou republiku díky našim informačním kartám! Ke každému kraji je karta s detailní mapou i obrázky známých staveb či přírodních památek.

 • podrobná mapa kraje
 • obrázky významných památek
 • zajímavosti o kraji
1044
obrázkové česko
Nejprodávanější
185 Kč

Velká mapa České republiky, která je rozdělená na jednotlivé kraje. K tomu 40 obrázků památek a nespočet popisků měst, řek či pohoří. Součástí jsou i přehledové mapy.

 • 13 částí, po složení má mapa 80x45 cm
 • přehledové mapy
 • kulturní a přírodní památky
1243
česko hra pro děti
85 Kč

Karetní hra, která děti seznámí s geografií i významnými památkami České republiky. Součástí jsou i přehledové karty k jednotlivým pojmům.

1374
Památky České republiky - Karty pro děti
90 Kč

Přehled nejkrásnějších a nejzajímavějších míst naší země, která jsou barevně rozdělená dle jednotlivých krajů a doplněná krátkým popisem.

1252
prazsky hrad ukoly prochazka povesti informace
75 Kč

Vyrazte s dětmi na Pražský hrad! Vemte s sebou naše karty a dozvíte se mnoho informací i pověstí vztahující se k daným místům. Navíc cestou děti plní i nejrůznější úkoly.

471
česká republika slepé mapy
55 Kč

Procvičte s dětmi geografii České republiky. V materiálu najdete mapy krajů, měst, pohoří a řek České republiky. S popisky i bez popisků.

1380
celorocni hra pro deti kraje cr
195 Kč

Velká mapa krajů a celoroční hra, kdy děti formou odměny sbírají kilometry (auta), které směňují za obrázky symbolů krajských měst. Obrázky si lepí do předtištěné mapy.

 • zábavné poznávání krajských měst
 • 13 dílů velké mapy ČR
 • motivace celý školní rok
1840
celorocni hra hrady a zamky cr
130 Kč

Objevujte s dětmi české hrady a zámky! Celoroční hra, kdy děti formou odměny sbírají kilometry (stopy), které směňují za obrázky hradů a zámků. Obrázky si lepí do cestovního deníku.

 • 12 hradů a zámků
 • informační karty
 • motivace celý školní rok
1843
Kraje ČR - Pracovní listy
65 Kč

Pracovní list ke každému kraji České republiky se slepou mapou i obrázky známých památek. Úkolem je vyznačit zadaná místa na mapě a pojmenovat památky.

1371
Dobble Česká republika
65 Kč

Postřehová hra tematicky zaměřená na Českou republiku. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

1041
vysehrad prochazka ukoly informace povesti
65 Kč

Vydejte se s dětmi prozkoumat Vyšehrad! Díky kartám si užijete zábavnou procházku a dozvíte se mnoho informací a pověstí. Součástí je i mapa a také různé úkoly.

102
TRIPEXESO ČESKO
50 Kč

Karty pexesa, kde každý kraj symbolizují tři karty. Na první kartě je znak a název kraje, na druhé mapa ČR s vyznačeným krajem a na třetí krajské město a památka.

1386
ČR TŘÍSLOŽKOVÉ KARTY
60 Kč

Třísložkové karty, na kterých jsou vyznačené kraje, krajská města, známa pohoří a řeky České republiky. Karty využijete k učení daných lokací na mapě.

1383