Česká republika

Procvičte s dětmi hravě získané informace o České republice, které mají z hodin vlastivědy.
Kraje a jejich povrch, vodstvo, města či významné kulturní a přírodní památky můžou lépe prozkoumat díky našim informačním kartám či obrázkové mapě
Nebo sbalte batůžek a vydejte se rozkrýt tajemství Pražského hradu.

11 položek celkem
Kraje ČR
Nejprodávanější
140 Kč

Prozkoumejte s dětmi Českou republiku díky našim informačním kartám! Ke každému kraji je karta s detailní mapou i obrázky známých staveb či přírodních památek.

  • podrobná mapa kraje
  • obrázky významných památek
  • zajímavosti o kraji
1044
obrázkové česko
155 Kč

Velká mapa České republiky, která je rozdělená na jednotlivé kraje. K tomu 40 obrázků památek a nespočet popisků měst, řek či pohoří. Součástí jsou i přehledové mapy.

  • 13 částí, po složení má mapa 80x45 cm
  • přehledové mapy
  • kulturní a přírodní památky
1243
česko hra
40 Kč

Karetní hra, která děti seznámí s geografií i významnými památkami České republiky. Součástí jsou i přehledové karty k jednotlivým pojmům.

1374
PAMÁTKY ČESKÉ REPUBLIKY
60 Kč

Přehled nejkrásnějších a nejzajímavějších míst naší země, která jsou barevně rozdělená dle jednotlivých krajů a doplněná krátkým popisem.

1252
pražský hrad
60 Kč

Vyrazte s dětmi na Pražský hrad! Vemte s sebou naše karty a dozvíte se mnoho informací i pověstí vztahující se k daným místům. Navíc cestou děti plní i nejrůznější úkoly.

471
česká republika slepé mapy
35 Kč

Procvičte s dětmi geografii České republiky. V materiálu najdete mapy krajů, měst, pohoří a řek České republiky. S popisky i bez popisků.

1380
Kraje ČR - Pracovní listy
45 Kč

Pracovní list ke každému kraji České republiky se slepou mapou i obrázky známých památek. Úkolem je vyznačit zadaná místa na mapě a pojmenovat památky.

1371
Dobble Česká republika
50 Kč

Postřehová hra tematicky zaměřená na Českou republiku. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

1041
Vyšehrad
50 Kč

Vydejte se s dětmi prozkoumat Vyšehrad! Díky kartám si užijete zábavnou procházku a dozvíte se mnoho informací a pověstí. Součástí je i mapa a také různé úkoly.

102
TRIPEXESO ČESKO
35 Kč

Karty pexesa, kde každý kraj symbolizují tři karty. Na první kartě je znak a název kraje, na druhé mapa ČR s vyznačeným krajem a na třetí krajské město a památka.

1386
ČR TŘÍSLOŽKOVÉ KARTY
40 Kč

Třísložkové karty, na kterých jsou vyznačené kraje, krajská města, známa pohoří a řeky České republiky. Karty využijete k učení daných lokací na mapě.

1383