Stezky a bojovky

Šifrovací hry na ven i na doma. Jsou jednoduché na přípravu, stačí vytisknout a může se hrát. Hry jsou tematické a mají několik otázek. Písmeno u správné odpovědi se doplní do šifrovací kartičky a poté děti luští tajenku. Všechny odpovědi jsou doplněny obrázkem, zahrají si tak i menší děti.
Vyrazte s dětmi do přírody a dopřejte jim radost z vyluštěné tajenky!

33 položek celkem
Lesní stezka pro děti
Nejprodávanější
60 Kč

Zpestřete dětem procházku s naší stezkou tematicky zaměřenou na les. Navic si v detailu produktu stáhněte lesní karetní hru.

 • rychlá a jednoduchá příprava
 • 10 listů s otázkami
 • obrázková tajenka
1008
Pohádková bojovka
Nejprodávanější
60 Kč

Postavy z pohádek mají pro děti připravené zapeklité otázky či úkoly. Podaří se dětem vše správně zodpovědět a vyluštit tajenku?

 • jednoduchá příprava
 • 15 karet pohádkových postav
 • obrázková tajenka
993
Tábornická stezka pro děti
Novinka
55 Kč

Vyzkoušejte s dětmi tábornické dovednosti. Znají uzly, typy ohňů, stopy, rostliny? Dokážou vyluštit jednoduché šifry?

1666
Bojovka pro děti se zvířaty
80 Kč

Vyberte si z několika variant tajenky či si vymyslete vlastní. Bojovka se zvířátky obsahuje 28 karet vždy se správnou odpovědí označenou jiným písmenem. Můžete tedy hrát jen s vybranými kartami.

1026
POHADKOVA STEZKA
Nejprodávanější
50 Kč

Venkovní stezka pro děti, během které poznávají pohádky podle známých výroků. Nechybí ani závěrečné luštění obrázkové tajenky!

1246
Děti světa - Naučná venkovní stezka pro děti
Novinka
80 Kč

Zábavná a poučná hra pro děti inspirována různými kulturami a zvyky z celého světa. Vydejte se s dětmi na cestu plnou otázek a úkolů, které prověří znalosti a dovednosti dětí.  

 

1654
bojovka dinosauři
45 Kč

Jednoduchá úkolová bojovka s obrázky známých dinosaurů, při které malí paleontologové procvičí své dovednosti. Hravě zvládnou i nečtenáři.

1613
Státy Evropy - naučná stezka pro děti
50 Kč

Připravte dětem stezku, ve které si procvičí znalosti hlavních měst zemí Evropy i zjistí, které pamětihodnosti se v daném městě nachází!

1559
Vánoční bojovka pro děti - Zvyky a tradice
65 Kč

Zkraťte dětem čekání na ježíška! Připravte jim bojovku zaměřenou na vánoční tradice, která je doplněna tematickými ilustracemi.

1119
JARNÍ STEZKA
55 Kč

Vyražte na procházku a přivítejte s dětmi jaro! Stezku stačí jen vytisknout, rozvěsit a může se hrát. Cestou děti sbírají písmenka do šifrovací karty a poté luští tajenku.

1213
Den stromů aktivity pro děti
50 Kč

Třísložkové karty i bojovka, při které děti ověří své znalosti určování názvů stromů podle jejich listů a plodů. Odměnou je správně vyluštěná tajenka.

 • 11 listnatých stromů
 • třísložkové karty
 • bojovka s obrázkovou tajenkou
1410
stezka sametová revoluce
65 Kč

Připomeňte si s dětmi události sametové revoluce a připravte jim stezku s otázkami! Tajenka je jasná: "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí."

1446
Stezka podzim
55 Kč

Vyrazte na podzimní procházku omrknout, jak se zbarvuje listí stromů a vemte s sebou i naši stezku. Stačí jen vytisknout, rozmístit a rozdat dětem šifrovací kartičky!

 • 15 podzimních otázek
 • obrázková tajenka
 • rychlá a jednoduchá příprava
1050
Bojovka pro děti významné dny ČR
50 Kč

Hra, díky které si děti připomenou významné dny slavené v České republice. Na zadní straně karet jsou otázky související s těmito dny. Písmeno u správné odpovědi se zapíše do šifrovací kartičky a poté mohou děti luštit tajenku.

1490
Svatý Václav - Stezka pro děti
50 Kč

Víte proč se 28. září slaví Den české státnosti? A vědí to i děti? Seznamte je s odkazem svatého Václava díky této stezce s tematickými ilustracemi.

 • jednoduchá a rychlá příprava
 • 9 tematických otázek
 • odměnou je vyluštěná tajenka
1398
VELIKONOČNÍ BOJOVKA
65 Kč

Užijte si Velikonoce s naší bojovkou, která má dvě varianty obtížností. Zabaví se tak malí i velcí! Bojovku můžete připravit doma či v přírodě vytvořit trasu.

1225
Houby - Bojovka pro děti
45 Kč

Rychlá bojovka pro děti tematicky zaměřená na známé houby. Na konci si navíc vyluští obrázkovou tajenku. Úkoly a otázky hravě zvládnou i nečtenáři.

1690
BOJOVKA MLADATA
35 Kč

Poznávačka mláďat různých zvířat. Karty můžete rozmístit po místnosti nebo v přírodě vytvořit trasu. Děti poté určují, ke kterému zvířeti patří mládě na kartě.

1294
BOJOVKA ODKUD JSEM
35 Kč

Typická zvířata i známé stavby. Vědí děti, ke kterému kontinentu patří obrázek na kartě a podaří se jim tak správně vyluštit tajenku?

1258
aktivity pro děti na čarodějnice
45 Kč

Hra na ven i na doma s obrázky věcí, které vlastní každá správná čarodějnice.
Úkoly hravě zvládnou i předškoláci!

1649
STEZKA VZNIK ČESKOSLOVENSKA
55 Kč

Připomeňte si s dětmi vznik Československé republiky, který si každoročně připomínáme 28. října. Zodpovězte správně otázky a vyluštěte tajenku.

1422
Nahoru
Další produkty