Domina

15 položek celkem

Cena

5065
15065

Věk

Téma

Položek k zobrazení: 15
Státy Evropy - Vzdělávací domino pro děti
65 Kč

Vzdělávací hra, ve které děti přiřazují k názvu evropského státu jeho hlavní město. Karty jsou doplněny i vlajkou a tvarem státu na mapě.

758
hádankové domino zvířata dle popisu
55 Kč

Zahrajte si s dětmi hru na principu domina, ve které hledají zvíře dle jeho popisu. Celkem 30 karet, které tvoří ucelenou sadu.

731
domino obrázkové - obydlí zvířat
50 Kč

Prozkoumejte s dětmi obydlí 30 zvířat a zjistěte spolu, kde žije vosa, zajíc či veverka. Celkem je ve hře 30 karet s obrázky domácích i lesních zvířat.

665
obrázkové domino - první písmeno ve slově
55 Kč

Hra obsahuje 30 karet s obrázky a písmeny. Dítě vybere jednu kartu, ke které poté hledá obrázek začínající na dané písmeno.

108
vesnice hádankové domino pro děti
55 Kč

Hádanková hra tematicky zaměřená na vesnici. Přiřadí děti dle popisu správně všechny karty s obrázky věcí, zvířat nebo osob a vznikne jim tak ucelená sada?

818
Pohádkové domino
60 Kč

Hra obsahuje 30 karet, kdy na levé části je název pohádky s tematickým obrázkem, na pravé části je výrok z jiné pohádky. Cílem je spojit první a poslední kartu.

896
učení času - hodinové domino
55 Kč

Naučná hra, při které si děti procvičí znalost hodin. Cílem je správně spojit karty s popisem času i obrázkem hodin a vytvvořit tak souvislou sadu, která slouží jako kontrola.

746
Obrázkové domino pro děti - mláďata
50 Kč

V této hře se děti naučí poznávat mláďata různých živočichů. Jsou zde nakombinovány domácí a volně žijící zvířata u nás i po celém světě.

686
DOMINO DOMÁCNOST
55 Kč

S dominem si zahádáme, jaké věci doma máme.
Přikládáme jednu k druhé, ne vždy je to jednoduché.

743
naučné domino hmyz
50 Kč

Poznejte s dětmi nejrůznější brouky, motýli a ostatní hmyz. Nebojte, přehledová karta s názvy jednotlivého hmyzu je také součástí materiálu.

788
zvířata na statku obrázkové domino
50 Kč

Jednoduchá hra, kdy děti hledají stejné obrázky domácích zvířat a karty se stejným zvířetem dávají k sobě. Úkolem je spojit první a poslední kartu domina.

641
Domino stopy zvířat
50 Kč

Hra na způsob domina s obrázky zvířat a jejich stop. Úkolem je spojit první a poslední kartu a vytvořit tak souvislého hada.

653
hexa domino africka zvirata
50 Kč

Lev, žirafa, nosorožec, pštros, slon a zebra v jednoduché hře, kde cílem je spojit co nejvíce karet.

423
hexa domino dopravní prostředky
50 Kč

Spojování karet s obrázky dopravních prostředků - auto, kolo, motorka, letadlo, loď a sklápěčka.

426
hexa domino evropa
50 Kč

Jednoduchá hra s obrázky evropských památek - Eiffelova věž, Atomium, Koloseum, Malá mořská víla, Braniborská brána a chrám Vasila Blaženého.

417