Domina

15 položek celkem
evrodom
35 Kč

Vzdělávací hra, ve které děti přiřazují k názvu evropského státu jeho hlavní město. Karty jsou doplněny i vlajkou a tvarem státu na mapě.

758
hadankové domino
35 Kč

Zahrajte si s dětmi hru na principu domina, ve které hledají zvíře dle jeho popisu. Celkem 30 karet, které tvoří ucelenou sadu.

731
domino obydlí
35 Kč

Prozkoumejte s dětmi obydlí 30 zvířat a zjistěte spolu, kde žije vosa, zajíc či veverka. Celkem je ve hře 30 karet s obrázky domácích i lesních zvířat.

665
DOMINO PRVNÍ PÍSMENO
35 Kč

Hra obsahuje 30 karet s obrázky a písmeny. Dítě vybere jednu kartu, ke které poté hledá obrázek začínající na dané písmeno.

108
NÁHLED
35 Kč

Hádanková hra tematicky zaměřená na vesnici. Přiřadí děti dle popisu správně všechny karty s obrázky věcí, zvířat nebo osob a vznikne jim tak ucelená sada?

818
POHÁDKOVÉ DOMINO
35 Kč

Hra obsahuje 30 karet, kdy na levé části je název pohádky s tematickým obrázkem, na pravé části je výrok z jiné pohádky. Cílem je spojit první a poslední kartu.

896
hodomino h
35 Kč

Naučná hra, při které si děti procvičí znalost hodin. Cílem je správně spojit karty s popisem času i obrázkem hodin a vytvvořit tak souvislou sadu, která slouží jako kontrola.

746
DOMINO MLADATA
35 Kč

V této hře se děti naučí poznávat mláďata různých živočichů. Jsou zde nakombinovány domácí a volně žijící zvířata u nás i po celém světě.

686
DOMINO DOMÁCNOST
35 Kč

S dominem si zahádáme, jaké věci doma máme.
Přikládáme jednu k druhé, ne vždy je to jednoduché.

743
domino hmyz
35 Kč

Poznejte s dětmi nejrůznější brouky, motýli a ostatní hmyz. Nebojte, přehledová karta s názvy jednotlivého hmyzu je také součástí materiálu.

788
zvířata na statku domino
35 Kč

Jednoduchá hra, kdy děti hledají stejné obrázky domácích zvířat a karty se stejným zvířetem dávají k sobě. Úkolem je spojit první a poslední kartu domina.

641
Domino stopy zvířat
35 Kč

Hra na způsob domina s obrázky zvířat a jejich stop. Úkolem je spojit první a poslední kartu a vytvořit tak souvislého hada.

653
hexa domino africka zvirata
30 Kč

Lev, žirafa, nosorožec, pštros, slon a zebra v jednoduché hře, kde cílem je spojit co nejvíce karet.

423
hexa domino dopravní prostředky
30 Kč

Spojování karet s obrázky dopravních prostředků - auto, kolo, motorka, letadlo, loď a sklápěčka.

426
hexa domino evropa
30 Kč

Jednoduchá hra s obrázky evropských památek - Eiffelova věž, Atomium, Koloseum, Malá mořská víla, Braniborská brána a chrám Vasila Blaženého.

417