Ostatní svátky

Vzdělávací materiály, které děti seznámí se státními svátky a dalšími významnými dny, které slavíme v pruběhu celého roku.
Připravte dětem bojovku s tématem masopustu, čarodějnic či halloweenu!

8 položek celkem
Významné dny ČR
60 Kč

Znáte státní svátky České repubiky? A znají je i děti? Prozkoumejte s dětmi české významné dny!

249
masopust karty
70 Kč

Zjistěte s dětmi, jak probíhají masopustní oslavy i jak vypadají typické maškary. Navíc si zdarma stáhněte v detailu produktu pracovní listy!

1171
aktivity pro děti na čarodějnice
45 Kč

Hra na ven i na doma s obrázky věcí, které vlastní každá správná čarodějnice.
Úkoly hravě zvládnou i předškoláci!

1649
masopustní aktivity
75 Kč

Šifry, čtení s porozuměním i počítání. Hravé aktivity pro malé školáky s motivem masopustu. Prozkoumejte spolu charaktery maškar z masopustního průvodu.

1535
Významné dny v ČR
65 Kč

Plakáty 20 významných dnů slavených či připomínaných v České republice doplněné tematickými ilustracemi a informačním textem.

1478
Bojovka pro děti významné dny ČR
50 Kč

Hra, díky které si děti připomenou významné dny slavené v České republice. Na zadní straně karet jsou otázky související s těmito dny. Písmeno u správné odpovědi se zapíše do šifrovací kartičky a poté mohou děti luštit tajenku.

1490
Halloweenská bojovka
50 Kč

Užijte si s dětmi Halloween a připravte jim strašidelnou bojovku s úkoly, které pobaví malé i velké! Hrát můžete doma nebo v přírodě vytvořit trasu.

1113
bojovka masopust
40 Kč

Zábavná  a jednoduchá hra s maškarami z masopustního průvodu, kterou zvládnou i menší děti. Karty můžete rozmístit po místnosti nebo v přírodě vytvořit trasu.

1183