Vánoce

Vzdělávací hry a aktivity pro děti s tématem adventu a Vánoc.
Připravte dětem adventní kalendář s úkoly pro předškoláky, zahrajte si hry s čertem, andělem a Mikulášem nebo spolu vyplňte vánoční pracovní listy.

7 položek celkem
VANOCNA SADA 4 6 LET
175 Kč

Hry a aktivity pro předškoláky s vánoční tematikou. Ideální do adventního kalendáře! Každý prosincový den jedna smysluplná aktivita!

839
Advent pracovní listy pro předškoláky
50 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky zaměřené na vánoční tradice. Dají se vložit do adventního kalendáře a každý den si tak děti mohou vybrat jeden a vyplnit ho.

1458
předškolák aktivity mikuláš
60 Kč

Mikuláš, čert a anděl jako hlavní představitelé hravých aktivit pro školkové děti. Roztřídí děti správně všechny věci k jednotlivým postavám?

1452
adventni aktivitya
40 Kč

Úkoly pro předškoláky s vánoční a zimní tematikou. Ideální do adventního kalendáře. Zkraťte dětem čekání na Ježíška! Jen vytisknete a zábava na každý prosincový den je zajištěna.

 

707
Symboly Vánoc - Hra pro děti
30 Kč

Aktivita, při které si děti musí zapamatovat sadu obrázků zobrazující vánoční symboly a poté vyjmenovat, které obrázky na jednotlivých kartách chybí.

545
Vánoce hra pro děti na postřeh
50 Kč

Postřehová hra s vánočním motivem. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

147
vanocni bingo
30 Kč

Zaškrtávací obrázková hra s vánočním motivem. Celkem 20 obrázků a 6 herních tabulek. Vyhrává ten, kdo vyškrtá celou řadu, sloupec či úhlopříčku.

863