Vánoce

Vzdělávací hry a aktivity pro děti s tématem adventu a Vánoc.
Připravte dětem adventní kalendář s úkoly pro předškoláky, zahrajte si hry s čertem, andělem a Mikulášem nebo spolu vyplňte vánoční pracovní listy.

7 položek celkem

Cena

50185
150185

Druh aktivity

Položek k zobrazení: 7
VANOCNA SADA 4 6 LET
185 Kč

Hry a aktivity pro předškoláky s vánoční tématikou. Ideální do adventního kalendáře! Každý prosincový den jedna smysluplná aktivita!

  • 24 aktivit do adventního kalendáře
  • pro děti ve věku 4-6 let
  • hravé rozvíjení dětských dovedností
839
Advent pracovní listy pro předškoláky
65 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky zaměřené na vánoční tradice. Dají se vložit do adventního kalendáře a každý den si tak děti mohou vybrat jeden a vyplnit ho.

1458
předškolák aktivity mikuláš
90 Kč

Mikuláš, čert a anděl jako hlavní představitelé hravých aktivit pro školkové děti. Roztřídí děti správně všechny věci k jednotlivým postavám?

1452
adventni aktivitya
60 Kč

Úkoly pro předškoláky s vánoční a zimní tematikou. Ideální do adventního kalendáře. Zkraťte dětem čekání na Ježíška! Jen vytisknete a zábava na každý prosincový den je zajištěna.

 

707
vanoce co chybi hra pro deti
50 Kč

Aktivita, při které si děti musí zapamatovat sadu obrázků zobrazující vánoční symboly a poté vyjmenovat, které obrázky na jednotlivých kartách chybí.

545
Vánoce hra pro děti na postřeh
55 Kč

Postřehová hra s vánočním motivem. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

147
vanocni bingo
50 Kč

Zaškrtávací obrázková hra s vánočním motivem. Celkem 20 obrázků a 6 herních tabulek. Vyhrává ten, kdo vyškrtá celou řadu, sloupec či úhlopříčku.

863