Pracovní listy

Tematicky zaměřené pracovní listy s úkoly pro předškoláky i malé školáky.
Předškoláci si procvičí grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy a logické myšlení. Školáci také čtení, psaní a počítání.
Vyzkoušejte s dětmi pracovní listy se zvířaty ze statku, pohádkovými postavami či symboly Vánoc.

12 položek celkem

Cena

6065
16065

Věk

Téma

Položek k zobrazení: 12
Pracovní listy pro předškoláky jaro
60 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky s motivem jara. Na přehled všech úkolů mrkněte do detailu produktu.

1219
Kraje ČR - Pracovní listy
65 Kč

Pracovní list ke každému kraji České republiky se slepou mapou i obrázky známých památek. Úkolem je vyznačit zadaná místa na mapě a pojmenovat památky.

1371
Léto předškolák pracovní listy
60 Kč

Sada 30 černobílých pracovních listů s letní tematikou. Procvičte s dětmi grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy i logické myšlení.

1282
Pracovní listy zvířata na statku
60 Kč

Pracovní listy pro malé školáky tematicky zaměřené na domácí zvířata. Hravě procvičí čtení a počítání i znalost zvířecích rodin.

1195
Podzimní pracovní listy pro předškoláky
65 Kč

Soubor pracovních listů pro předškoláky rozvíjející grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy a logické myšlení.

1392
Pohádkové postavy pracovní listy pro předškoláky
60 Kč

Úkoly pro předškoláky v černobílých pracovních listech s motivem klasických pohádek. Na přehled úkolů mrkněte do detailu produktu.

1189
Advent pracovní listy pro předškoláky
65 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky zaměřené na vánoční tradice. Dají se vložit do adventního kalendáře a každý den si tak děti mohou vybrat jeden a vyplnit ho.

1458
Vánoční pracovní listy
65 Kč

Soubor pracovních listů s vánočním motivem, které můžete využít i jako náplň adventního kalendáře. Děti si procvičí čtení, psaní, počítání, logické myšlení, zrakové vnímání i znalosti vánočních tradic.

1440
Velikonoční pracovní listy pro předškoláky
60 Kč

Velikonoční pracovní listy pro předškoláky, které rozvíjí grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy či logické myšlení. 

1598
Velikonoční pracovní listy pro děti
60 Kč

Černobílé pracovní listy s velikonočním motivem. Děti si procvičí čtení, psaní, počítání, logické myšlení, zrakové vnímání i znalosti velikonočních tradic.

1580
Zimní pracovní listy do mš
60 Kč

Procvičte hravě předškolní dovednosti dětí díky pracovním listům tematicky zaměřených na zimní období. Černobílý tisk šetří tiskárnu a navíc si děti obrázky mohou vybarvit.

1137
Zimní sporty pracovní listy pro děti
60 Kč

Sada pracovních listů pro malé školáky tematicky zaměřené na zimní sporty. Černobílé provedení šetří tiskárnu a jako bonus si mohou děti listy vybarvit.

1155