Akce 2+1 ZDARMA na všechny stezky a bojovky!

Vesmír

Vzdělávací materiály, které děti seznámí s tajemným vesmírem.
Zjistí, jaké jsou fáze Měsíce, která souhvězdí můžeme v průběhu roku pozorovat či jaký je rozdíl mezi meteoroidem, meteorem a meteoritem.

Prozkoumejte s dětmi planety sluneční soustavy, souhvězdí i výzkum a historii dobývání vesmíru.

7 položek celkem

Cena

5075
15075

Věk

Druh aktivity

Položek k zobrazení: 7
Planety sluneční soustavy - Výukové karty pro děti
75 Kč

Prozkoumejte s dětmi planety sluneční soustavy! Dozvíte se jejich základní údaje, příběh názvu planety a další zajímavé informace.

504
Souhvězdí pro děti - Hra se stíny
65 Kč

Interaktivní prosvětlovací karty, které děti provedou po noční obloze a ukáží, jak vypadají jednotlivá souhvězdí. Ideální na dlouhé večery pro všechny malé hvězdáře!

492
Dobývání vesmíru
75 Kč

Časové karty, které děti seznámí s nejvýznamnějšími událostmi a osobnostmi spojenými s průzkumem vesmíru, doplněné tematickými obrázky.

501
Bájná souhvězdí příběhy
75 Kč

Obrázky a popisy souhvězdí, která jsou spojena s řeckou mytologií. Děti se tak dozví o zajímavých příbězích a postavách, které se skrývají za hvězdnými obrazci.

498
Vesmírné objekty výukové karty pro děti
55 Kč

Karty, díky kterým se děti dozví o životě hvězdy, rozdíl mezi meteoroidem, meteorem a meteoritem, co je na povrchu Měsíce a další vesmírné zajímavosti.

507
fáze Měsíce obrázkové karty pro děti
50 Kč

Přehled jednotlivých fází Měsíce a procvičovací karta.

1511
vesmír double pro děti
55 Kč

Postřehová hra pro všechny malé astronauty. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

519