Svátky v roce

Seznamte děti s různými tradicemi a svátky, které slavíme během roku a poznejte spolu jejich význam a původ.
Vybírat můžete z informačních karet, bojovek či tematických sad.
Zjistěte, které významné dny slavíme nebo jaké jsou vánoční a velikonoční tradice.

19 položek celkem
Významné dny v ČR
65 Kč

Plakáty 20 významných dnů slavených či připomínaných v České republice doplněné tematickými ilustracemi a informačním textem.

1478
Vánoční karty - Tradice a zvyky
60 Kč

Prožijte s dětmi tradiční české Vánoce! Dozvíte se, jak se dříve prožívály adventní dny, jaká jsou tradiční jídla či kdo v Česku zavedl tradici zavěšování jmelí.

174
masopust karty
70 Kč

Zjistěte s dětmi, jak probíhají masopustní oslavy i jak vypadají typické maškary. Navíc si zdarma stáhněte v detailu produktu pracovní listy!

1171
aktivity pro děti na čarodějnice
45 Kč

Hra na ven i na doma s obrázky věcí, které vlastní každá správná čarodějnice.
Úkoly hravě zvládnou i předškoláci!

1649
Vánoce ve světě
60 Kč

Santa, Děda Mráz, Joulupukki, Sinterklaas, Father Christmas, Tři králové, svatý Vasil či Jultomte.
Ti všichni o Vánocích nadělují dětem dárky. Zjistěte z jaké země jsou.

857
VELIKONOČNÍ KARTY
60 Kč

Karty zaměřené na postní období a Velikonoce. Děti se dozví, jak se označují postní neděle a jaké tradice se s nimi pojí, co je to morana či jak probíhá velikonoční týden.

285
Vánoční bojovka pro děti - Zvyky a tradice
65 Kč

Zkraťte dětem čekání na ježíška! Připravte jim bojovku zaměřenou na vánoční tradice, která je doplněna tematickými ilustracemi.

1119
Bojovka pro děti významné dny ČR
50 Kč

Hra, díky které si děti připomenou významné dny slavené v České republice. Na zadní straně karet jsou otázky související s těmito dny. Písmeno u správné odpovědi se zapíše do šifrovací kartičky a poté mohou děti luštit tajenku.

1490
Halloweenská bojovka
50 Kč

Užijte si s dětmi Halloween a připravte jim strašidelnou bojovku s úkoly, které pobaví malé i velké! Hrát můžete doma nebo v přírodě vytvořit trasu.

1113
masopustní aktivity
75 Kč

Šifry, čtení s porozuměním i počítání. Hravé aktivity pro malé školáky s motivem masopustu. Prozkoumejte spolu charaktery maškar z masopustního průvodu.

1535
bojovka masopust
40 Kč

Zábavná  a jednoduchá hra s maškarami z masopustního průvodu, kterou zvládnou i menší děti. Karty můžete rozmístit po místnosti nebo v přírodě vytvořit trasu.

1183
Skrývačka vánoce logická hra pro děti
40 Kč

Logická hra s vánočním motivem betléma. Úkolem je zakrýt hrací kartu tak, aby na ní byly vidět stejné obrázky jako na vybrané kartičce.

542
Stezka pro děti Vánoce okolo světa
50 Kč

Jak se slaví Vánoce v různých zemích světa? Šifrovací hra s tajenkou a tematickými obrázky. Odpovědi na otázky najdete v materiálu Vánoce ve světě.

1464
Vánoční pracovní listy
50 Kč

Soubor pracovních listů s vánočním motivem, které můžete využít i jako náplň adventního kalendáře. Děti si procvičí čtení, psaní, počítání, logické myšlení, zrakové vnímání i znalosti vánočních tradic.

1440
Adventní kalendář pro děti
185 Kč

Sada vánočních aktivit pro malé školáky. Hravou formou procvičí čtení, počítání i další dovednosti a vy máte smysluplnou náplň adventního kalendáře!

851
VELIKONOČNÍ HRY
100 Kč

Soubor aktivit, které jsou tematicky zaměřené na Velikonoce. Malí školáci si procvičí čtení, počítání, paměť, grafomotoriku či logické myšlení.

981
VELIKONOČNÍ BOJOVKA
65 Kč

Užijte si Velikonoce s naší bojovkou, která má dvě varianty obtížností. Zabaví se tak malí i velcí! Bojovku můžete připravit doma či v přírodě vytvořit trasu.

1225
Velikonoční pracovní listy pro děti
40 Kč

Černobílé pracovní listy s velikonočním motivem. Děti si procvičí čtení, psaní, počítání, logické myšlení, zrakové vnímání i znalosti velikonočních tradic.

1580
Významné dny ČR
60 Kč

Znáte státní svátky České repubiky? A znají je i děti? Prozkoumejte s dětmi české významné dny!

249