140 položek celkem
stezka zvířata na statku
70 Kč

Venkovní stezka pro děti s různými verzemi tajenky či možností vytvořit si vlastní. Tematicky zaměřená na zvířátka ze statku, jejich mláďata, užitek, obydlí či potravu.

1020
Světadíly
Nejprodávanější
100 Kč

Prozkoumejte s dětmi jednotlivé světadíly! Mapa, třísložkové karty, informační karty i aktivita, na které si děti mohou procvičit nové znalosti.

  • barevné montessori kódování světadílů
  • známé stavby a zvířata světadílů
  • informační karty i přiřazovací aktivity
932
Vánoce ve světě
60 Kč

Santa, Děda Mráz, Joulupukki, Sinterklaas, Father Christmas, Tři králové, svatý Vasil či Jultomte.
Ti všichni o Vánocích nadělují dětem dárky. Zjistěte z jaké země jsou.

857
Svatý Václav - Stezka pro děti
50 Kč

Víte proč se 28. září slaví Den české státnosti? A vědí to i děti? Seznamte je s odkazem svatého Václava díky této stezce s tematickými ilustracemi.

  • jednoduchá a rychlá příprava
  • 9 tematických otázek
  • odměnou je vyluštěná tajenka
1398
třísložkové karty zimní sporty
40 Kč

Seznamte děti se zimními sporty i potřebným vybavením. K obrázkovým kartám se přiřazuje text. Jako kontrola slouží karta s obrázkem i textem.

1502
Double Hmyz
50 Kč

Postřehová hra tematicky zaměřená na hmyz. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

791
podmořské aktivity
80 Kč

Plejtvák, mečoun nebo narval. Prozkoumejte s dětmi podmořské živočichy! Dozvíte se zajímavé informace a děti si procvičí čtení a počítání.

1315
POHADKOVA STEZKA
Nejprodávanější
50 Kč

Venkovní stezka pro děti, během které poznávají pohádky podle známých výroků. Nechybí ani závěrečné luštění obrázkové tajenky!

1246
obrazkovy svet
95 Kč

Přes šedesát zvířátek, k tomu dvacet památek.
Kdo by nám tak poradil, na který patří světadíl?

623
BOJOVKA MLADATA
35 Kč

Poznávačka mláďat různých zvířat. Karty můžete rozmístit po místnosti nebo v přírodě vytvořit trasu. Děti poté určují, ke kterému zvířeti patří mládě na kartě.

1294
DOMINO PRVNÍ PÍSMENO
35 Kč

Hra obsahuje 30 karet s obrázky a písmeny. Dítě vybere jednu kartu, ke které poté hledá obrázek začínající na dané písmeno.

108
evropské památky
60 Kč

Karty s 50 známými památkami Evropy. Obsahují fotku, popis a z druhé strany i mapu s vyznačeným místem, kde se daná památka nachází.

279
AKTIVITY NA DEN ZEMĚ
85 Kč

Aktivity podporující ekologické chování dětí a ohleduplnost vůči naší planetě, které se hodí nejen 22. dubna, kdy slavíme Den Země.

1231
zimní sporty demonstrační karty
45 Kč

Výukové obrázkové karty zimních sportů a potřebného vybavení. Materiál obsahuje celkem 30 karet velikosti A4 a přehledovou kartu.

1505
evrodom
35 Kč

Vzdělávací hra, ve které děti přiřazují k názvu evropského státu jeho hlavní město. Karty jsou doplněny i vlajkou a tvarem státu na mapě.

758
Dobývání vesmíru
65 Kč

Časové karty, které děti seznámí s nejvýznamnějšími událostmi a osobnostmi spojenými s průzkumem vesmíru, doplněné tematickými obrázky.

501
NÁHLED
35 Kč

Hádanková hra tematicky zaměřená na vesnici. Přiřadí děti dle popisu správně všechny karty s obrázky věcí, zvířat nebo osob a vznikne jim tak ucelená sada?

818
abeceda pro děti - výzdoba třídy
80 Kč

Velké plakáty s písmeny české abecedy a názornými obrázky v barevné i černobílé verzi. Pomáhají dětem učit se a fixovat písmena i rozšiřovat slovní zásobu.

1333
Asijské státy
130 Kč

Karty, které děti seznámí se zeměmi asijského kontinentu. Obsahují základní informace o každém státu, jako je vlajka či hlavní město, a také významné stavby, přírodní památky a další zajímavosti.

951
BINGO KDE BYDLÍ ZVIRATKA
25 Kč

Přehledové karty s obydlím různých živočichů využitelné i jako pexeso a hra bingo, při které děti zaškrtávají obydlí vylosovaných zvířat.

674
BIOMY
40 Kč

Aktivita, jejímž cílem je označit biom, ve kterém žije vyobrazené zvíře na kartě. Součástí je i karta se správným řešením a přehledem jednotlivých biomů.

812
Nahoru
Další produkty