Velká velikonoční sada

460 Kč 320 Kč
Ihned na e-mail ve formátu PDF

Prozkoumejte s dětmi, jaké se dodržují velikonoční tradice, zahrajte si bojovku, vyplňte a vybarvěte pracovní listy nebo si zahrajte didaktické hry s obrázky symbolizující velikonoční období!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikonoční karty

karty velikonocniTématem je postní období před Velikonoci, Pašijový týden a jeho dny, symboly jako jsou vajíčka, beránek, pomlázka či zajíček a také tradiční pokrmy. Karty jsou doplněny tematickými obrázky. Dozvíte se, jak se označují postní neděle a jaké tradice se s nimi pojí, co je to morana, jak probíhá velikonoční týden, kdy se pečou mazance, jak se také říká pomlázce nebo jaké jsou velikonoční pokrmy.

Velikonoční bojovka

TAJENKAHra obsahuje 19 karet s obrázky, kdy na druhé straně jsou otázky či úkoly. Písmeno u správné odpovědi děti doplní do šifrovací kartičky a na konci vyluští obrázkovou tajenku. K dispozici jsou dvě úrovně obtížnosti.

Demonstrační karty

demonstracni-karty-velikonoceCelkem 30 demonstračních karet se symboly Velikonoc a postního období. Karty jsou ve velikosti A4 a nechybí ani přehled všech obrázků.

Aktivity pro předškoláky i malé školáky

velikonocni hry a aktivityVelká sada 20 her a aktivit s velikonoční tématikou. Děti procvičí nejen grafomotoriku, zrakové i sluchové vnímání, logické myšlení, ale ti starší i čtení a počítání.

Pracovní listy

pracovni listy skolak predskolakCelkem 20 černobílých pracovních listů pro předškoláky a 20 černobílých pracovních listů pro malé školáky. Vybere si každý! Součástí jsou i vybarvovací třísložkové karty.

 

Zdarma si také stáhněte velikonoční postřehovku.

 velikonoce postřehovka

 

Materiál obsahuje 150 jednostranných listů a 20 oboustranných listů. Velikost souboru je 182 MB.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: