.
Unoduo.cz
Při nákupu PDF materiálů nad 400 Kč získáváte ihned slevu 20% na celý nákup!

Velká velikonoční sada

 
Dostupnost Zvolte variantu Skladem Ihned
Varianta
2 095 Kč 320 Kč od 320 Kč    
Kategorie Zvýhodněné sady
 

Zvýhodněná sada v PDF se slevou 30% (cena jednotlivých materiálů je 460 Kč).

Prozkoumejte s dětmi, jaké se dodržují tradice, zahrajte si bojovku, vyplňte a vybarvěte pracovní listy nebo si zahrajte didaktické hry s obrázky symbolizující velikonoční období!

Sada obsahuje:

  • Velikonoční karty

 karty velikonocni

Tématem je postní období před Velikonoci, Pašijový týden a jeho dny, symboly jako jsou vajíčka, beránek, pomlázka či zajíček a také tradiční pokrmy. Karty jsou doplněny tematickými obrázky. Dozvíte se, jak se označují postní neděle a jaké tradice se s nimi pojí, co je to morana, jak probíhá velikonoční týden, kdy se pečou mazance, jak se také říká pomlázce nebo jaké jsou velikonoční pokrmy.

  • Velikonoční bojovka

 TAJENKA

Hra obsahuje 19 karet s obrázky, kdy na druhé straně jsou otázky či úkoly. Písmeno u správné odpovědi děti doplní do šifrovací kartičky a na konci vyluští obrázkovou tajenku. K dispozici jsou dvě úrovně obtížnosti.

  • Demonstrační karty

demonstracni-karty-velikonoce 

Celkem 30 demonstračních karet se symboly Velikonoc a postního období. Karty jsou ve velikosti A4 a nechybí ani přehled všech obrázků.

  • Aktivity pro předškoláky i malé školáky


velikonocni hry a aktivity
Velká sada 20 her a aktivit s velikonoční tématikou. Děti procvičí nejen grafomotoriku, zrakové i sluchové vnímání, logické myšlení, ale ti starší i čtení a počítání.

  • Pracovní listy

pracovni listy skolak predskolak 

Celkem 20 černobílých pracovních listů pro předškoláky a 20 černobílých pracovních listů pro malé školáky. Vybere si každý! Součástí jsou i vybarvovací třísložkové karty.

 

Zdarma si také stáhněte velikonoční postřehovku.

 velikonoce postřehovka

 

Polotovar obsahuje 108 jednostranných listů a 20 oboustranných listů A4 zalaminovaných ve fólii o síle 125 mic a 42 listů A4 vytištěných na papír o gramáži 160 g/m².