Objevuji Den Země

235 Kč 160 Kč
Ihned na e-mail ve formátu PDF

Velká sada aktivit s ekologickým motivem, které využijete nejen 22. dubna na Den Země. Navíc si v detailu produktu zdarma stáhněte třídící kvarteto!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivity pro děti vhodné ke Dni Země. Děti získají přehled o tom, co je prospěšné pro životní prostředí a co škodlivé. Zjistí, jak dlouho by se rozkládaly odpadky v přírodě, procvičí si jejich třídění a dozví se, co se dále děje s vytříděným odpadem.

Sada obsahuje:

 • Škodlivé a prospěšné chování pro životní prostředí chovaniDemonstrační karty s 20 činnostmi, třídění k veselé a smutné planetě či přiřazovací karty jak se můžeme chovat ohleduplněji k životnímu prostředí.
 • Stezkašifra den zeměHra obsahuje 12 listů s otázkami. Písmeno u správné odpovědi děti doplní do šifrovací kartičky a na konci vyluští obrázkovou tajenku. 
 • Třídění odpadutřídění odpadu aktivity pro dětiTřídění kartiček s obrázky odpadků k jednotlivým kontejnerům, třídící karty s kontejnery, kdy na každé kartě je 10 odpadků a úkolem je označit 5 odpadků, které patří do daného kontejneru či kolíčkovací kartičky.
 • Co se děje s vytříděným odpadem
  co se deje s vytridenym papirem
  Přehledové karty s popisem a karty na přikládání. 
  Např. rozbitá sklenice - zelený kontejner - láhev na nápoje
 • Doba rozkladu odpadků v přírodědoba rozkladu odpadkuPřehledové karty a malé kartičky, které můžeme využít při tipování, za jak dlouho se věc rozloží.
  Např. vybereme dvě kartičky a dítě tipuje, co se rozloží dřív.

 

Nezapomeňte si navíc zdarma stáhnout třídící kvarteto!

kvarteto

 

 

Materiál je v elektronické podobě a bude zaslán na e-mail ve formátu PDF. Velikost souboru je 31,5 MB. Materiál obsahuje 58 stran.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: