.
Unoduo.cz

Zdarma ke stažení

 

Ptačí pexeso

Pomocí pexesa se děti hravě naučí poznávat ptáčky žijící v jejich okolí. Když pexeso omrzí doporučujeme zkusit i postřehovou hru Stínové dvojice - Ptáci. Pexeso si stáhněte zde.

 

Kostra

Karty s názvy kostí i doplňovačka. Materiál slouží jako doplněk velké kostry. Karty ke stažení zde.

Dinosauři

Pro všechny milovníky dinosaurů. Celkem 32 karet, které jsou současně i doplňkem k materiálu Vznik a vývoj světa. Karty s dinosaury si stáhněte zde

Hmyzí pexeso

Pomocí pexesa se děti hravě naučí poznávat všelijaké broučky. Když pexeso omrzí doporučujeme zkusit i postřehovou hru Dvojice - Hmyz. Pexeso si stáhněte zde.

Bingo na cesty

Karty vhodné do auta. Dítě cestou zaškrtává jaké dopravní značky vidí. Při více lidech lze hrát, kdo má jako první vyškrtáno 5 obrázků v řadě, sloupci či uhlopříčce; případně celou kartu. Karty si můžete stáhnout zde.

 

 

Velikonoční dobble

Hra na postřeh. Principem je co nejrychleji najít na dvou kartách stejný obrázek a pojmenovat ho. Děti si hravou formou zapamatují symboly Velikonoc. Více informací najdete zde. Dobble si můžete stáhnout zde.

 

Karta pacienta

Nezbytná součást každého dětského lékařského kufříku! Kartu si stáhněte zde.

 

Hraní se stíny

Najdeš správný stín? Dokážeš složit obrázek podle stínové předlohy? Úkoly si můžete stáhnout zde.

 

Evropské závody

Hra, ve které není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! Zároveň se děti při hře dozví, co je typické pro šest evropských států. Hra ke stažení zde.

 

Slavné obrazy

Karty si můžete stáhnout zde.

 

Dobble - Zvířata světa

Hra na postřeh. Principem je co nejrychleji najít na dvou kartách stejný obrázek a pojmenovat ho.  Více o zvířatech se dovíte zde. Dobble si můžete stáhnout zde.

  

 .