Velikonoční aktivity

Prozkoumejte s dětmi tradice postních nedělí i pašijového týdne.
Nabízíme velikonoční aktivity pro děti různých věkových kategorií, které nejen zabaví, ale také podporují rozvoj jejich dovedností.
Doma či v přírodě připravte velikonoční bojovku, pro nejmenší vytvořte knihu aktivit a s předškoláky můžete vyplňovat velikonoční pracovní listy.

10 položek celkem

Cena

60125
160125

Věk

Druh aktivity

Položek k zobrazení: 10
Velikonoční informační karty pro děti s obrázky
70 Kč

Karty zaměřené na postní období a Velikonoce. Děti se dozví, jak se označují postní neděle a jaké tradice se s nimi pojí, co je to morana či jak probíhá velikonoční týden.

285
Velikonoční bojovka pro děti
95 Kč

Užijte si Velikonoce s naší bojovkou, která má dvě varianty obtížnosti. Zabaví se tak malí i velcí! Bojovku můžete připravit doma či v přírodě vytvořit trasu.

  • tematické otázky a úkoly
  • rychlá a jednoduchá příprava
  • postřehová hra zdarma ke stažení ⬇️
1225
Velikonoční pracovní listy pro předškoláky
60 Kč

Velikonoční pracovní listy pro předškoláky, které rozvíjí grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy či logické myšlení. 

1598
velikonoční obrázkové karty
65 Kč

Obrázkové karty se symboly postního období a Velikonoc ve velikosti A4 včetně přehledu všech obrázků. Celkem 30 demonstračních karet.

1568
VELIKONOČNÍ HRY
110 Kč

Soubor aktivit, které jsou tematicky zaměřené na Velikonoce. Malí školáci si procvičí čtení, počítání, paměť, grafomotoriku či logické myšlení.

981
velikonocni kniha aktivit pro nejmensi deti
65 Kč

Celkem 10 listů s motivem Velikonoc a postního období. Úkoly zvládají děti již od dvou let a zábavnou formou si tak rozšiřují svou slovní zásobu i dovednosti.

1574
velikonoce karetni hra pro deti ja mam kdo ma
Novinka
60 Kč

Karetní hra se symboly Velikonoc a postního období. Celkem 31 obrázkových karet a přehledová karta.

1747
VELIKONOČNÍ AKTIVITY PRO PŘEDŠKOLÁKY
125 Kč

Velikonoční hry a aktivity s velikonočním motivem. Procvičte s předškoláky hravou formou grafomotoriku, předmatematické představy, zrakové i sluchové vnímání či logické myšlení.

975
Velikonoční pracovní listy pro děti
60 Kč

Černobílé pracovní listy s velikonočním motivem. Děti si procvičí čtení, psaní, počítání, logické myšlení, zrakové vnímání i znalosti velikonočních tradic.

1580
velikonoční hry a aktivity pro děti
100 Kč

Sada aktivit pro nejmenší s ilustracemi, které se vztahují k období Velikonoc. Aktivity hravou formou rozvíjí schopnosti dětí.

963