Vánoční aktivity

Prozkoumejte s dětmi vánoční zvyky a tradice u nás i ve světě a připravte jim adventní kalendář plný zábavy, her a poučení. Užijte si společné čekání na ježíška s našimi vánočními aktivitami, které můžete za pár minut začít připravovat. 
Zorganizujte vánoční bojovku, vyplňte si s dětmi pracovní listy či si zahrajte Mikulášské aktivity.

18 položek celkem
Vánoční karty - Tradice a zvyky
Nejprodávanější
60 Kč

Prožijte s dětmi tradiční české Vánoce! Dozvíte se, jak se dříve prožívály adventní dny, jaká jsou tradiční jídla či kdo v Česku zavedl tradici zavěšování jmelí.

 • 24 karet do adventního kalendáře
 • zvyky a tradice českých Vánoc
 • tematické ilustrace
174
Vánoční bojovka pro děti - Zvyky a tradice
Nejprodávanější
65 Kč

Zkraťte dětem čekání na ježíška! Připravte jim bojovku zaměřenou na vánoční tradice, která je doplněna tematickými ilustracemi.

 • rychlá a jednoduchá příprava
 • české zvyky a tradice
 • obrázková tajenka
1119
Vánoce ve světě
60 Kč

Santa, Děda Mráz, Joulupukki, Sinterklaas, Father Christmas, Tři králové, svatý Vasil či Jultomte.
Ti všichni o Vánocích nadělují dětem dárky. Zjistěte z jaké země jsou.

857
Vánoční sada PDF aktivit pro děti 2-4 roky
145 Kč

Naplňte adventní kalendář smysluplnými aktivitami s vánočním motivem, které děti do Štědreho dne nejen zabaví, ale zároveň i rozvíjí jejich dovednosti.

845
VANOCNA SADA 4 6 LET
175 Kč

Hry a aktivity pro předškoláky s vánoční tématikou. Ideální do adventního kalendáře! Každý prosincový den jedna smysluplná aktivita!

 • 24 aktivit do adventního kalendáře
 • pro děti ve věku 4-6 let
 • hravé rozvíjení dětských dovedností
839
Adventní kalendář pro děti
185 Kč

Sada vánočních aktivit pro malé školáky. Hravou formou procvičí čtení, počítání i další dovednosti a vy máte smysluplnou náplň adventního kalendáře!

851
předškolák aktivity mikuláš
60 Kč

Mikuláš, čert a anděl jako hlavní představitelé hravých aktivit pro školkové děti. Roztřídí děti správně všechny věci k jednotlivým postavám?

1452
vánoční příběh pro děti
Novinka
70 Kč

Jak to bylo s narozením Ježíše? Povězte si s dětmi příběh Vánoc díky obrázkovým kartám. A nezapomeňte si zahrát i tematickou stezku!

 • 12 příběhových karet, které lze řadit dle posloupnosti
 • přehledový list a pracovní list
 • omalovánky ke každé kartě
1712
VANOČNÍ SADA
430 Kč
295 Kč

Zjistěte s dětmi, jaké jsou vánoční tradice v Česku i ve světě, připravte jim bojovku nebo stezku, vyplňte pracovní listy a zahrajte si postřehovku!

 • Vánoce v Česku i ve světě
 • šifrovací hry i adventní pracovní listy
 • vánoční obrázkové recepty zdarma ke stažení ⬇️
1434
Stezka pro děti Vánoce okolo světa
55 Kč

Jak se slaví Vánoce v různých zemích světa? Šifrovací hra s tajenkou a tematickými obrázky. Odpovědi na otázky najdete v materiálu Vánoce ve světě.

1464
Advent pracovní listy pro předškoláky
50 Kč

Černobílé pracovní listy pro předškoláky zaměřené na vánoční tradice. Dají se vložit do adventního kalendáře a každý den si tak děti mohou vybrat jeden a vyplnit ho.

1458
Vánoční pracovní listy
50 Kč

Soubor pracovních listů s vánočním motivem, které můžete využít i jako náplň adventního kalendáře. Děti si procvičí čtení, psaní, počítání, logické myšlení, zrakové vnímání i znalosti vánočních tradic.

1440
Vánoce hra pro děti na postřeh
50 Kč

Postřehová hra s vánočním motivem. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

147
vánoční příběh stezka pro děti
Novinka
55 Kč

Připravte dětem tematickou stezku s tajenkou, která se skvěle hodí v adventním období.  Je totiž zaměřená na vánoční příběh. Příprava je rychlá a jednoduchá!

1715
Skrývačka vánoce logická hra pro děti
40 Kč

Logická hra s vánočním motivem betléma. Úkolem je zakrýt hrací kartu tak, aby na ní byly vidět stejné obrázky jako na vybrané kartičce.

542
vanocni bingo
30 Kč

Zaškrtávací obrázková hra s vánočním motivem. Celkem 20 obrázků a 6 herních tabulek. Vyhrává ten, kdo vyškrtá celou řadu, sloupec či úhlopříčku.

863
adventni aktivitya
40 Kč

Úkoly pro předškoláky s vánoční a zimní tematikou. Ideální do adventního kalendáře. Zkraťte dětem čekání na Ježíška! Jen vytisknete a zábava na každý prosincový den je zajištěna.

 

707
STÍNOVÝ BETLÉM
40 Kč

Seznamte děti s vánočním příběhem! Aktivita obsahuje stínovou předlohu betlému, ke které se přiřazují jednotlivé barevné postavy či zvířata.

533