Léto

17 položek celkem
STEZKA LÉTO
55 Kč

Užijte si letní počasí a připravte dětem v přírodě stezku s otázkami. Je jednoduchá na přípravu a na závěr si děti vyluští obrázkovou tajenku.

1270
letní aktivity
100 Kč

Léto je tu! Pojďte si s dětmi připomenout symboly typické pro toto období a procvičte formou hry jejich předškolní dovednosti. Celkem 10 aktivit.

1086
LETNÍ AKTIVITY
90 Kč

Soubor 10 her a aktivit pro malé děti s obrázky typickými pro letní období. Zahrajte si spolu loto, postřehovku, bingo či pexeso a poskládejte správně barevné kopečky zmrzlin.

1014
Léto předškolák pracovní listy
50 Kč

Sada 30 černobílých pracovních listů s letní tematikou. Procvičte s dětmi grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, předmatematické představy i logické myšlení.

1282
Lesní stezka pro děti
Nejprodávanější
60 Kč

Zpestřete dětem procházku s naší stezkou tematicky zaměřenou na les. Navic si v detailu produktu stáhněte lesní karetní hru.

  • rychlá a jednoduchá příprava
  • 10 listů s otázkami
  • obrázková tajenka
1008
PAMÁTKY ČESKÉ REPUBLIKY
60 Kč

Přehled nejkrásnějších a nejzajímavějších míst naší země, která jsou barevně rozdělená dle jednotlivých krajů a doplněná krátkým popisem.

1252
PODMOŘSKÉ AKTIVITY
80 Kč

Ponořte se do hlubin moře a objevujte s dětmi podmořské živočichy! Sada her a aktivit, díky kterým poznají život v moři i procvičí své dovednosti.

1303
BINGO LÉTO
30 Kč

Tabulky s letním motivem a 20 karet obrázků. Zamíchejte karty a postupně losujte a zaškrtávejte obrázky na tabulce. Kdo první vyškrtá celou řadu?

806
pražský hrad
60 Kč

Vyrazte s dětmi na Pražský hrad! Vemte s sebou naše karty a dozvíte se mnoho informací i pověstí vztahující se k daným místům. Navíc cestou děti plní i nejrůznější úkoly.

471
Letní double
50 Kč

Postřehová hra s letním motivem. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

1056
podmořské aktivity
80 Kč

Plejtvák, mečoun nebo narval. Prozkoumejte s dětmi podmořské živočichy! Dozvíte se zajímavé informace a děti si procvičí čtení a počítání.

1315
Symboly léta - Hra pro děti procvičující paměť
30 Kč

Symboly léta i procvičení paměti. Cílem je vyjmenovat obrázky, které na jednotlivých kartách chybí.

1300
Bojovka pro děti se zvířaty
80 Kč

Vyberte si z několika variant tajenky či si vymyslete vlastní. Bojovka se zvířátky obsahuje 28 karet vždy se správnou odpovědí označenou jiným písmenem. Můžete tedy hrát jen s vybranými kartami.

1026
Vyšehrad
50 Kč

Vydejte se s dětmi prozkoumat Vyšehrad! Díky kartám si užijete zábavnou procházku a dozvíte se mnoho informací a pověstí. Součástí je i mapa a také různé úkoly.

102
Život v moři - Postřehová hra pro děti double
50 Kč

Postřehová hra s mořskými živočichy. Cílem hry je co nejrychleji najít společný symbol na dvou kartách a pojmenovat ho.

531
šipkovana venkovni hra pro děti
Novinka
50 Kč

Připravte dětem venkovní hru, kdy cestou hledají obálky se zábavnými úkoly, které následně plní. Celkem 80 úkolů, vyberte ty pravé pro vaše děti!

1663
Tábornická stezka pro děti
Novinka
55 Kč

Vyzkoušejte s dětmi tábornické dovednosti. Znají uzly, typy ohňů, stopy, rostliny? Dokážou vyluštit jednoduché šifry?

1666