Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3520 hodnocení
5
3504x
4
11x
3
2x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Kateřina Šteflová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.1.2025
Spokojenost dlouhodobá, spolehlivý obchod.
KK Avatar autora Kateřina Kozáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.1.2025
JH Avatar autora Jana Hofmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.1.2025
IM Avatar autora Iveta Mrázková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.1.2025
Velice spokojená
JM Avatar autora Jitka Müllerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.1.2025
MV Avatar autora Michaela Váchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.1.2025
BM Avatar autora Bohumila Mrovcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2025
M Avatar autora Miluška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2025
ŽD Avatar autora Žaneta Daňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2025
Avatar autora Jana Čechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2025
JD Avatar autora Jitka Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
IP Avatar autora Ilona Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
DB Avatar autora Dagmar Božovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
IU Avatar autora Iva Uždilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.1.2025
Jsem velice spokojená. Moc povedené. Děkuji.
ZB Avatar autora Zuzana Boušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.1.2025
Velice pěkně zpracované materiály. Určitě doporučuji!
PB Avatar autora Pavla Brabcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.1.2025
Avatar autora Gabriela Špičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.1.2025
MK Avatar autora Marta Kohoutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.1.2025
VB Avatar autora Veronika Brabcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2025
VS Avatar autora Věra Smrčinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2025

Ovládací prvky výpisu

3520 položek celkem